Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

5 posters

 :: Skauting :: Pokec

Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  DjuKen Po 1 september - 15:53

Otazka je jasna, aka je odpoved?
DjuKen
DjuKen
Zborová rada
Zborová rada

Male Počet príspevkov : 948
Age : 36
Registration date : 01.09.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  J_hny Po 1 september - 19:10

a čo spíš?? ved v našej dedine to vôbec nežije ( hlavne mám na mysli deti v našej dedine-- čo tu nájdu? nudu, zlé návyky, nudu, a možno futbal, ak sa im darí Very Happy preto som rád, že konečne utkvel daký nápad v podaktorých mozgoch, i ked som prekvapený v ktorých Laughing Laughing Laughing
J_hny
J_hny
zborová rada - Vodca zboru
zborová rada - Vodca zboru

Male Počet príspevkov : 800
Age : 35
Registration date : 01.09.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  DjuKen Po 1 september - 23:53

ako hovorim ja, robime akcie pre decka uz dlho a je dobre robit ich celorocne a operativne - vsetko toto sa v skautingu da. A najma mi ide o to, ze je to vynikajuci vychovny system, kde sa da na kazde dieta aplikovat prave to co nan najviac zabera. Prave toto ma na skautingu fascinuje najviac.
DjuKen
DjuKen
Zborová rada
Zborová rada

Male Počet príspevkov : 948
Age : 36
Registration date : 01.09.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  froloo Ut 2 september - 17:56

no tak myslím si že tebe Keno to pomôže aj ako učiteľovi... a scvokneš sa z toho povolania skôr Smile ale je to fakt dobrý nápad. Ved keď kukám vonku... pomalí ako v amerike.... bordel... zástavky ocurane... proste bieda. Takto budu mať decka aspoň čo robyť, kým ich to neomrzí čo sa dúfam nestane.... tak sa snažme .... fasa Laughing Laughing
froloo
froloo
Zborová rada
Zborová rada

Male Počet príspevkov : 88
Age : 36
Registration date : 01.09.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  Bocian - vodca oblasti Po 20 október - 17:40

Lebo nič lepšieho na svete nikto nevymyslel Very Happy
Bocian - vodca oblasti
Bocian - vodca oblasti
bažant
bažant

Male Počet príspevkov : 12
Age : 50
Registration date : 20.10.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  bačky Po 20 október - 19:33

Bocian - vodca oblasti napísal:Lebo nič lepšieho na svete nikto nevymyslel Very Happy

... a čo Kávenky...
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
bačky
bačky
Zborová rada
Zborová rada

Male Počet príspevkov : 339
Age : 34
Registration date : 02.09.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  Bocian - vodca oblasti Ut 21 október - 12:02

Uff. Pravda je to, kavenky sú cool Laughing Ale ak by som si mal vybrať medzi skutingom a kavenkami.... tak do konca života nejem kavenky Very Happy . Našťastie, kavenky a skauting sa vzájomne nevylučujú - tak nabudúce beriem na výlet kavenky (je to spôsob ako spojiť príjemné s príjemným Smile )
Bocian - vodca oblasti
Bocian - vodca oblasti
bažant
bažant

Male Počet príspevkov : 12
Age : 50
Registration date : 20.10.2008

Návrat hore Goto down

Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu? Empty Re: Preco ste sa rozhodli angazovat sa v skautingu?

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Skauting :: Pokec

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.